na  Niedzielę Najśw. Trójcy 16.6.2019r.

1. Dziękuję mieszkańcom Pigłowic – od pałacu do zakrętu , za posprzątanie naszego kościoła i kwiaty. W tym tygodniu, o posprzątanie, proszę Parafian z Pigłowic – prawa strona

1. Wracamy do cotygodniowej adoracji Najśw. Sakramentu w ciszy – czwartek g. 18.00 oraz do rozważania drogi krzyżowej w piątki po Mszy św. Przypominam, że jest to duchowe wotum naszej parafii za powrót figury MB Bolesnej.

1. Msza św. dziękczynna za sakrament kapłaństwa odbędzie się we wtorek o g. 11.00.

1. Dziękczynienie za miniony rok szkolny odbędzie się w środę podczas Mszy św.

o g. 19.00.

1. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o g. 10.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy proszę: I – (obok p. Hypkiego) mieszkańcy Kaźmierek, II – (przy wjeździe na probostwo) mieszkańcy Chwałkowa, III – (przy figurze MB) mieszkańcy Wyszakowa, IV – (przy kaplicy cmentarnej) mieszkańcy Nadziejewa. Próba sypania kwiatów oraz instrukcja dla ministrantów odbędzie się w poniedziałek o g. 17.30 w kościele.
  2. Chcemy zorganizować wycieczkę m.in. do Sandomierza, Lwowa, Markowej i Łodzi. Termin – początek października, koszt ok. 1100zł. Program można odebrać w zakrystii. Proszę się wstępnie zdecydować w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

PART_1560314812948

PART_1560314840698