na  Odpust ku czci św. Jadwigi Śląskiej 13.10.2019r.

Laureatkami tegorocznego stypendium im. św. Jadwigi Śląskiej za najlepsze wyniki na zakończenie szkoły podstawowej zostały: Martyna Wojciechowska i Wiktoria Nowak.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty Parafianom z Pigłowic – prawa strona . W tym tygodniu o posprzątanie proszę mieszkańców Pigłowic – lewa strona.

1. Dzisiaj o g. 18.00. odmówimy różaniec w int. naszej parafii.

1. W październiku odmawiamy różaniec – w dni powszednie po Mszy św., w niedzielę po Mszy św. o g. 11.00. Poświecenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.00.

1. Spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek o g. 18.00 w Nadziejewie.

1. Bardzo dziękuję za pomoc w posprzątaniu terenu przy kościele i probostwie: p. Górka, Łukaszewskiej, Gromadzie oraz p. Bartkowiakowi, Hypkiemu, Sosze, Głowackiemu

1. Pielgrzymka do grobu bł. Edmunda Bojanowskiego w Luboniu oraz wizyta w Palmiarni i szkole im. św. Stanisława Kostki, odbędzie się w niedzielę 20 października o godz. 13.00. Zapisy w zakrystii.

1. Dzisiaj, ze względu na Dzień Papieski, zbieramy przed kościołem ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.