na Niedzielę Chrztu Pańskiego 13.1.2019r.

1. Dziękuję mieszkańcom Garbów – prawa strona za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu, o posprzątanie proszę parafian z Młodzikówka. Dziękuję dwom rodzinom za ofiarę na ogrzewanie kościoła.

1. Dziękuję za ofiary zebrane z poświęconej kredy i kadzidła, na pomoc dzieciom palestyńskim, którymi opiekują się polskie siostry zakonne w Domu Pokoju w Jerozolimie. Zebraliśmy 547,80zł. To rekordowa suma w naszej parafii. Dziękuję za ofiary.

1. Dzisiaj zapraszam na opłatek ministrantów i ich Rodziców o g. 16.00 w Nadziejewie.

1. W pierwszym tygodniu ferii w czwartek 17.01. zapraszam dzieci z opiekunami na wyjazd na warsztaty pt. Mleko i jego przetwory w muzeum rolnictwa w Szreniawie, a drodze powrotnej na basen w Kórniku. Koszt: dzieci 20zł, dorośli 30zł, dopłaca św. Antoni. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w czwartek o g. 9.30 sprzed kościoła.

1. W drugim tygodniu ferii we wtorek 22.01 zapraszam dzieci z opiekunami na lodowisko i termy do Tarnowa Podgórnego. Wyjazd o g. 8.30. Koszt: dzieci 25zł dorośli 35zł. Dopłata – św. Antoni.

1. Odwiedziny kolędowe:
    • Poniedziałek od g. 14.00 – Nadziejewo nr 3-9
    • Wtorek od g. 14.00 – Nadziejewo nr 10-12
    • Środa od g. 14.00 – Kaźmierki
    • Piątek od g. 10.00 – Mądre

1. Msza św. w dni powszednie odprawiana jest w Nadziejewie.