na  II Niedzielę Adwentu 8.12.2019r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty Parafianom z Garbów – prawa strona . W tym tygodniu o posprzątanie proszę mieszkańców Młodzikówka.

1. – roraty, od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wtorku o godz. 17.00. W sobotę o g. 7.00, a później śniadanie na probostwie

1. – w zakrystii można nabyć opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

1. – dziękuję p. Dominice Sikorskiej, katechetce szkoły w Pigłowicach, za zorganizowanie i koordynację rekolekcji szkolnych. Dziękuję też naszym klerykom za wsparcie w zajęciach dla dzieci.

1. Dziękuję p. Mirosławowi Szczesnemu za ofiarowanie głazu pod tablicę śp. por. Franciszka Unruga. Dziękuję za ustawienie tego kamienia, panom: Szczesnemu, Wojciechowskiemu i Cychnerskiemu.

1. Można nabyć kalendarze naszego Archiwum Archidiecezjalnego. Zostały wyłożone pod chórem.

1. Spowiedź adwentowa w naszej parafii, odbędzie się w środę, 18 grudnia.

1. Dzisiaj, przed kościołem, zbiórka na pomoc katolikom na Wschodzie.

1. W piątek pożegnaliśmy śp. Zofię Skowron. Zmarłą polećmy Miłosierdziu Bożemu.