na V Niedzielę Wielkiego Postu 17 marca 2024r.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszej świątyni dwóm Paniom z Nadziejewa. W tym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę mieszkańców Nadziejewo Bloki.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w niedzielę gospodarczą – zebraliśmy 1350 zł.
  3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo drogi krzyżowej. Tym razem będzie to Droga Krzyżowa, która odbędzie się w Garbach. Zapraszam do udziału.
  4. W niedzielę po Mszy o godz. 11:00 Gorzkie Żale.
  5. Od dziś w naszej wspólnocie rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ksiądz Szymon Bajon. Rekolekcje potrwają do środy, a nauki odbywać się będą podczas wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00. Pół godziny przed Mszą – Adoracja. Zachęcam do udziału.
  6. We wtorek uroczystość św. Józefa – po Mszy świętej dokonamy poświęcenia figury św. Józefa oraz zawierzymy Mu całą naszą parafię.
  7. W czwartek Wielkopostna Spowiedź w naszej parafii – od godz. 14:00 do 15:00 oraz od 16:00 do 17:00. Skorzystajmy z posługi kapłanów.
  8. Dziś po Mszach można nabyć paschaliki na stół wielkanocny oraz karki świąteczne.
  9. Na stoliku za ławkami są wyłożone koperty na Daninę Diecezjalna. W miarę możliwości proszę zabrać i złożyć ofiarę na utrzymanie naszej diecezji.
  10. Bardzo dziękuję Pani Felicji za posprzątanie schodów prowadzących do naszej świątyni. Panu Franciszkowi za nieustanne prace przy kopcu św. Józefa. W poniedziałek na godz. 15:00 zapraszam chętnych, którzy chcieliby pomóc przy drobnych pracach kończących uporządkowanie terenu przykościelnego.
  11. Osoby, które chciałyby się zaangażować w przygotowanie Triduum Paschalnego proszę o kontakt.
  12. Dnia 2 maja odbędzie się wyjazd nad Morze – zapisy w zakrystii.
  13. Przypominam, że w każdą niedzielę pół godziny przed Mszą odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do modlitwy.

1. Zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebook – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem.
  2. Zapraszam na kawę z Proboszczem w niedzielę po każdej Mszy 🙂