na XXIV Niedzielę Zwykłą 11.09.2022r.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty, mieszkańcom Nadziejewa 1-9. W tym tygodniu, bardzo proszę o posprzątanie, parafian z Nadziejewa 10-12.

Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy, dzisiaj od godz. 20.00 – 21.00 w kaplicy seminaryjnej.

Bardzo dziękuję, za przyjęcie pielgrzymów z Zaniemyśla. Dziękuję za upieczenie ciasta (30 blach), dziękuję za obsługę pielgrzymów oraz pomoc w sprzątaniu.

W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża. Bardzo dziękuję za opiekę nad krzyżami i figurami na terenie naszej parafii. Jestem wdzięczny, za to, że te miejsca są zadbane, a także przez to, są wyrazem naszej wiary.

W czwartek przypada wspomnienie NMP Bolesnej, „mały odpust” w naszej parafii. Msza św. odpustowa, z udziałem kleryków naszego seminarium, odprawiona zostanie o godz. 19.00.

Katechezy przedmałżeńskie w kościele Najświętszego Serca Jezusa w Środzie Wlkp.,

rozpoczynają się w niedzielę 25 września br. o godz. 14:00 i potrwają przez 6 niedziel.