na XI Niedzielę Zwykłą 16 czerwca 2024r.

1. Bardzo dziękuję za kwiaty i posprzątanie naszej świątyni Paniom
    z Pigłowic – lewa strona. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę mieszkańców Chwałkowo Parcele.

1. Dziękuję za ofiary złożone w niedzielę gospodarczą – zebraliśmy 1578zł

1. Bardzo dziękuję Panom: Franciszkowi Bartkowiakowi, Markowi Szymczakowi, Bartoszowi Taciakowi oraz Piotrowi Frąckowiakowi za pracę na rzecz naszej wspólnoty – tzn. za zaangażowanie w budowę chodnika. Dzięki ich pracy zaoszczędziliśmy ok. 14 tys. złotych.

1. We wtorek podejmiemy kolejny etap naszej budowy – układanie kostki. Chętnych do pomocy zapraszam na godz. 9:30.

1. Zmarł śp. Jan Szczesny z Chwałkowa. Msza pogrzebowa i pogrzeb w środę o godz.12:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11:00 swoją modlitwą obejmiemy dzieci i młodzież. Będziemy dziękować za miniony rok szkolny oraz zawierzać czas wakacji Bożej Opatrzności.

1. Koło Gospodyń Wiejskich w Garbach, 14 lipca organizuje Festyn Wesołego Ogórka. Przy tej okazji odbędzie się zlot “30-stek” Ursusów C-330. Wszystkich właścicieli zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

1. Przypominam, że w każdą niedzielę pół godziny przed Mszą odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do modlitwy.

1. Zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebook – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem.

1. W niedzielę po każdej Mszy zapraszam do domu parafialnego na kawę 😉