na  Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty, mieszkańcom Wyszakowa. W tym tygodniu proszę o posprzątanie parafian z Wyszakowskich Hubów.
  2. Przypominam, że we wtorek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych matkach oraz o tych rodzinach, które chcą mieć dzieci.
  3. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 15.00 – 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitwa przygotowująca do tej uroczystości, będzie w ramach nabożeństwa majowego. Przypominam, że kończy się czas Komunii św. wielkanocnej. Spowiedź w naszym kościele przed każdą Mszą św. W kolegiacie, w ramach stałego konfesjonału, w piątki od g. 7.00 – 19.00.
  5. Wg nowych przepisów, w naszym kościele, podczas Mszy św. może uczestniczyć 30 osób.
  6. Nabożeństwa majowe odbywają się każdego dnia o godz. 20.30. w kościele, połączone z modlitwą różańcową o ustanie epidemii.