na I Niedzielę Wielkiego Postu 18 lutego 2024r.

Bardzo dziękuję za posprzątanie naszej świątyni Mieszkańcom z Pigłowic (prawa strona). W tym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę mieszkańców Pigłowic – lewa strona.

W piątek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo drogi krzyżowej. Niech to będzie forma naszego duchowego przygotowania do świąt Wielkanocnych.

W niedzielę po Mszy o godz. 11:00 Gorzkie Żale.

Chętnych Panów zapraszam w środę o godz. 9:30 do pracy przy Domu Parafialnym. Podejmiemy drugi etap oczyszczania terenu. W miarę możliwości proszę zabrać narzędzia ogrodowe.

W zeszłym tygodniu w czasie składki inwestycyjnej zebraliśmy 1180 złotych. Bardzo dziękuję.

We wtorek wyjazd do Wrocławia. Zbiórka i wyjazd z Nadziejewa o godz. 7:50.

W parafii NSJ w Środzie Wlkp., od 17 lutego o godz. 16:00 rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie, które potrwają przez sześć kolejnych sobót.

Przypominam, że w każdą niedzielę pół godziny przed Mszą odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do modlitwy.

Zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebook – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem.

Zapraszam na kawę z Proboszczem w niedzielę po każdej Mszy 🙂