na XVI Niedzielę Zwykłą 21 lipca 2024r.

1. Bardzo dziękuję za kwiaty i posprzątanie naszej świątyni mieszkańcom Kaźmierek. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę mieszkańców Garby Lewa Strona.

1. Dziś po Mszach świętych święcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary zebrane przy okazji tego wydarzenia, przeznaczone będą na fundusz misyjny.

1. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji niedzieli gospodarczej. Zebraliśmy
    w sumie 1734zł. Dziękuję także za wpłaty internetowe na cele remontowe. Bóg zapłać.

1. W niedzielę 4 sierpnia organizujemy wyjazd rowerowy. Przejazd autokarem do Przemętu, a następnie rowerami wyznaczoną trasą do Górska – Zagroda u Rzeźbiarza. Koszt 50 złotych. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii.

1. Zachęcam do składania intencji do Matki Bożej Bolesnej. Intencje te będą odczytywane i omadlane w pierwszy piątek sierpnia podczas Drogi Krzyżowej.

1. Przypominam, że w każdą niedzielę pół godziny przed Mszą odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do modlitwy.

1. Zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebook – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem.

1. W niedzielę po każdej Mszy zapraszam do domu parafialnego na kawę 😉