Ogłoszenia parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na Niedzielę Najświętszej Trójcy 4.06.2023 r.

 

Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty, mieszkańcom Młodzikówka. W tym tygodniu, bardzo proszę o posprzątanie, mieszkańców Wyszakowa.

W niedzielę adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy seminaryjnej od godz. 20.00 – 21.00.

Dziękuję za dwa nowe krzyże: przy kościele i na cmentarzu, p. Smentkowi ze Spytkowic k/Rabki, p. Kapczyńskiemu z Murzynowa Leśnego i p. Zawalowi z Borowa. Dziękuję p. Szymkowiakowi za nowe maszty do flag.

Proszę o pomoc w koszeniu trawy przy kościele i probostwie we wtorek

o godz. 16.00.

W czwartek przypada Boże Ciało. Po Mszy Św. o godz. 10.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o oprawę liturgiczną. O przygotowanie ołtarzy proszę: I – obok p. Hypkiego – mieszkańcy Kaźmierek, II – przy wjeździe na probostwo – mieszkańcy Chwałkowa, III – przy figurze MB – mieszkańcy Wyszakowa, IV – przy kaplicy pogrzebowej – mieszkańcy Nadziejewa. Proszę, aby dziewczynki sypiące kwiaty i ministranci, przyszli na próbę w środę o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi, będzie w środę o godz. 18.00.

Pielgrzymka kandydatów do bierzmowania, na Pola Lednickie, odbędzie się w niedzielę 11 czerwca. Zapraszam też wszystkich chętnych młodych na wspólny wyjazd w niedzielę o godz. 13.30 z parkingu przy kościele. Zgłoszenia w zakrystii lub sms. Proszę zabrać zgodzę rodziców.

Intencja Żywego Różańca na czerwiec: o Boże bł. dla obecnego i przyszłego proboszcza

W zakrystii można nabyć srebrne medaliki z wizerunkiem „naszej” Matki Bożej.