na  II Niedzielę Adwentu 5.12.2021r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wyszkowa. W tym tygodniu, bardzo proszę o posprzątanie, parafian z Wyszakowskich Hubów.

1. Adoracja Najśw. Sakramentu, w kaplicy seminaryjnej, w niedzielę od godz. 20.00 – 21.00.

1. Adwent:

# roraty – od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wtorku, o godz. 17.00. W sobotę       o godz. 7.00, a następnie śniadanie na probostwie. Przynosimy lampiony, dorośli – świece

# opłatki – dobrowolna ofiara, świece Caritas (duża 18 zł, mała 8, 50 zł)

# jeżeli, kandydaci do bierzmowania się zorganizują, to 12 grudnia będziemy  sprzedawać placek, przez nich upieczony, a dochód przekażemy chrześcijanom             w Libanie. KGW rozprowadzać będzie ozdoby świąteczne.

# istnieje możliwość wyjazdu na jarmark świąteczny do Wrocławia – 12 grudnia o godz. 12.30 – koszt 50 zł.

# chorych, odwiedzę z sakramentami św., w środę 8.12. o godz. 15.00

1. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, odbędzie się we wtorek o godz. 18.00 w Nadziejewie.

1. Spotkanie dla młodzieży – sobota o godz. 12.00 na probostwie.

1. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.00. poświęcę medaliki dzieciom pierwszokomunijnym.