Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

      na rocznicę poświęcenia kościoła 26.06.2022r.

 

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła, mieszkańcom Garbów –prawa strona. W tym tygodniu, bardzo proszę o posprzątanie, parafian z Młodzikówka.

 

  1. Dzisiaj adoracja Najśw. Sakramentu w kaplicy o godz. 20.00. – 21.00.

 

  1. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę oraz przygotowanie procesji podczas oktawy Bożego Ciała. Dziękuję za zbudowanie ołtarzy, służbę podczas liturgii, oprawę liturgiczną. Za każdy gest modlitwy i jedności z Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. W środę, przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. W bazylice kolegiackiej w Środzie, o godz. 20.00, odbędzie się Msza św. odpustowa, dla mieszkańców naszego dekanatu.

 

  1. W pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. od godz. 18.30. W sobotę o godz. 9.00, w Nadziejewie, Msza św. i spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

 

  1. Organizujemy pielgrzymkę parafialną do Mogilna, Biskupina, Bydgoszczy, Chełmna, Golubia Dobrzynia, Ciechocinka i Włocławka w dniach 7-9 lipca. Koszt, w zależności od liczby osób – 650 – 700zł. Zapisy do 1 lipca w zakrystii lub tel.