Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na XVIII Niedzielę Zwykłą 1.08.2021r.

 

  1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty, mieszkańcom Garbów – lewa strona .      W tym tygodniu, bardzo proszę o posprzątanie, parafian z Garbów – prawa strona.

 

  1. Dziękuję za ofiary składane przy okazji poświęcenia pojazdów. Połowę przeznaczyliśmy na stowarzyszenie MIVA Polska, które kupuje środki transportu dla misjonarzy.

 

  1. Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy, w kaplicy seminaryjnej, w niedzielę od godz. 20.00 – 21.00.

 

  1. Zapraszam we wtorek 3 sierpnia na pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy kościele. Koszt  – 50zł. 10 sierpnia – wyjazd rowerowy do kurortu Zaniemyśl, 17 sierpnia  – park rozrywki Energylandia. Dzieci powinny mieć opiekuna i płacą połowę. O dopłatę prosimy św. Antoniego. Zapisy w zakrystii. 

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 18.30. W sobotę Msza św. i spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

 

  1. Trwa remont dachu i rekonstrukcja sygnaturki. Bardzo dziękuję za ofiary składane na ten cel. Módlmy się o bezpieczeństwo dla pracujących, odpowiednią pogodę i zgromadzenie potrzebnych środków. W minionym tygodniu założono dzwon. Bardzo dziękuję naszym dobrodziejom.