ZAPYTANIA OFERTOWE

1 .ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA PRACE KONSERWATORSKIE

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem (gmina Zaniemyśl, powiat średzki, województwo wielkopolskie), poszukuje wykonawcy zadania „Dotacja na renowację kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem” w ramach inwestycji  z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Zapytanie ofertowe, specyfikacja zadania oraz wymagane dokumenty umieszczone są pod załączonym poniżej linkiem.

Dokumenty zapytanie_ofertowe_1

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej Mądre 7, 63-020 Zaniemyśl

Osoba do kontaktu: ks. Krzysztof Giezek – Proboszcz, tel. 693 607 684

e-mail: giezek@caritaspoznan.pl

2. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem (gmina Zaniemyśl, powiat średzki, województwo wielkopolskie), poszukuje wykonawcy zadania „Remont elewacji  kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem” dofinansowanego w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Dokumenty zapytanie_ofertowe_powiat 2

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Śląskiej Mądre 7, 63-020 Zaniemyśl