na V Niedzielę Wielkanocna 28 kwietnia 2024r.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszej świątyni Paniom z Wyszakowa. W tym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę mieszkańców Wyszakowo Huby.

1. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte o godz. 9:00 i 11:00

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie odprawiane będą po Mszy świętej. Natomiast w soboty i niedziele o godz. 19:00 przy krzyżach poszczególnych miejscowości. W sobotę nabożeństwo przy krzyżu w Mądrem obok Państwa Matela; w niedzielę przy krzyżu w Wyszakowie obok Państwa Chmielów.

1. W czwartek wyjazd do Świnoujścia. Wyjazd z Nadziejewa o godz. 5:00.

1. W sobotę 4 maja o godz. 9:00 Msza i spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

1. Od 8 do 9 czerwca odbędzie się wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Krzeszowa i Karpacza. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Zainteresowanych proszę o kontakt.

1. Przypominam, że w każdą niedzielę pół godziny przed Mszą odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do modlitwy.

1. Zapraszam do śledzenia naszej strony na Facebook – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Mądrem.

1. W niedzielę po każdej Mszy zapraszam do domu parafialnego na kawę 😉